Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper | Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell | Contur Barn

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Contur Barn NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i ulike skummaterialer. Skummet er i to lag med viskoelastisk skum på undersiden av sittegropen. Puten skal ikke innstilles. Puten har en overflate som ikke slipper gjennom væske. Leveres med to trekk i polyesterplysj. Høyde: 5 cm. Leveres i bredder fra 24 til 35 cm.

Leverandør Puls AS
0607 Oslo


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 15 produkter på Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 15 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.248094248095248096248097248098248099248100248101248102248103
Lev-artnr.512422
-12NO
512525
-12NO
512530
-12NO
512535
-12NO
512725
-12NO
512730
-12NO
512735
-12NO
513025
-12NO
513030
-12NO
513035
-12NO
Bredde (cm)24252525272727303030
Lengde (cm)22253035253035253035
Høyde foran (cm)4444444444
Høyde bak (cm)5555555555
Brukervekt min (kg)0000000000
Brukervekt maks (kg)40404040406060606060
Vekt pute (kg)0,70,70,70,70,70,70,70,70,80,8
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekkpolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyu
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)----------
Vasketemp trekk (grader)95959595959595959595
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA

Produkt 11 - 15
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2021).
HMS-artnr.248104248105248106248107248108
Lev-artnr.513330
-12NO
513335
-12NO
513340
-12NO
513525
-12NO
513530
-12NO
Bredde (cm)3333333535
Lengde (cm)3035402530
Høyde foran (cm)44444
Høyde bak (cm)55555
Brukervekt min (kg)00000
Brukervekt maks (kg)6060606060
Vekt pute (kg)0,80,80,80,90,9
Fyllmaterialeskumskumskumskumskum
Materiale i trekkpolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyu
Antall kammer-----
LagdeltJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)-----
Vasketemp trekk (grader)9595959595
Beregnet på barnJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon