Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Sitteputer for komfort | Contur

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Contur NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i ulike skummaterialer. Skummet er i to lag med viskoelastisk skum på undersiden av sittegropen. Puten skal ikke innstilles. Puten har en overflate som ikke slipper gjennom væske. Leveres med to trekk i polyesterplysj. Høyde: 5 cm. Leveres i bredder fra 35 til 50 cm.

Leverandør Puls AS
1509 Moss


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 34 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Nedenfor vises 7 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 3.
Post 2: Sittepute som ikke skal innstilles - lav modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.248109248110248111248112248113248114248115
Lev-artnr.513535
-11NO
513538
-11NO
513540
-11NO
513542
-11NO
513545
-11NO
513548
-11NO
513550
-11NO
Bredde (cm)35353535353535
Lengde (cm)35384042454850
Høyde foran (cm)5555555
Høyde bak (cm)6666666
Brukervekt min (kg)0000000
Brukervekt maks (kg)70707070707070
Vekt pute (kg)0,90,90,90,90,90,90,9
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekkpolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyupolyester/ polyu
Antall kammer-------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)-------
Vasketemp trekk (grader)95959595959595
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon