Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper | Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell | Jay Easy C

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay Easy C NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittebrønnen. Puten skal ikke innstilles. Passer til rullestoler med hengekøyesete. Leveres med to trekk. Høyde bak: 6 cm. Høyde foran: 9 cm. Leveres i bredder fra 25 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 42 produkter på Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 31 til 42 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 31 - 40
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
HMS-artnr.247737247738247739247740247741247742247743247744247745247746
Lev-artnr.KJE484
6CM
KJE485
0CM
KJE504
2CM
KJE504
6CM
KJE505
0CM
KJE564
6CM
KJE565
0CM
KJE565
6CM
KJE604
6CM
KJE605
0CM
Bredde (cm)48485050505656566060
Lengde (cm)46504246504650564650
Høyde foran (cm)9999999999
Høyde bak (cm)6666666666
Brukervekt min (kg)40404040404040404040
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Vekt pute (kg)1,821,71,92,12,12,32,62,32,5
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070707070
Beregnet på barn----------

Produkt 41 - 42
Teknisk dataVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
HMS-artnr.247747247748
Lev-artnr.KJE605
6CM
KJE606
0CM
Bredde (cm)6060
Lengde (cm)5660
Høyde foran (cm)99
Høyde bak (cm)66
Brukervekt min (kg)4040
Brukervekt maks (kg)150150
Vekt pute (kg)2,83
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer--
LagdeltJAJA
Vasketemp pute (grader)8585
Vasketemp trekk (grader)7070
Beregnet på barn--

Side: 1 2


 
Relatert informasjon