Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Sitteputer for komfort | Jay Easy Visco C

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay Easy Visco C NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skummateriale. Puten skal ikke innstilles. Passer til rullestoler med hengekøyesete. Leveres med to trekk. Høyde bak: 6 cm. Høyde foran: 9 cm. Leveres i bredder fra 25 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 54 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Nedenfor vises 10 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 1.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.247611247612247613247614247615247616247617247618247619247620
Lev-artnr.KJEV25
25CM
KJEV25
30CM
KJEV30
25CM
KJEV30
30CM
KJEV30
35CM
KJEV35
30CM
KJEV35
35CM
KJEV35
40CM
KJEV35
42CM
KJEV35
45CM
Bredde (cm)25253030303535353535
Lengde (cm)25302530353035404245
Høyde foran (cm)9999999999
Høyde bak (cm)6666666666
Brukervekt min (kg)25252525252525252525
Brukervekt maks (kg)113113113113113113113113113113
Vekt pute (kg)0,40,50,50,60,70,70,911,21,2
Fyllmaterialeskumskumskumskumskumskumskumskumskumskum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer----------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070707070
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon