Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Rammeavtale | Ganghjelpemidler | Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt | Gloss

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Gloss NAV ikon

Høyderegulerbar rullator, konstruert for å tåle høy brukervekt. Finnes i 4 størrelser. Utstyrt med store hjul for god stabilitet. Kompakte dekk. Rullatoren har kryssramme-konstruksjon. Leveres med kjørebrems, parkeringsbrems, sete, kurv og brett som standard. Bredde mellom håndtak: 37-44,5 cm. Maks. brukervekt: 160 kg..

Leverandør Invacare AS
0603 OSLO


Klassifisering 12 06 06 - 03
Rollatorer, 4 hjul utebruk


Produktserien inneholder 4 produkter på Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 5: Rullator - utendørs bruk - brukere med høy vekt.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.267782267783267784267785
Lev-artnr.1650374165037516503761650377
Innendørs brukJAJAJAJA
Utebruk begrenset----
Utendørs brukJAJAJAJA
Skyves foranJAJAJAJA
Trekkes etterNEINEINEINEI
Håndtak hreg min (cm)64738092
Håndtak hreg maks (cm)778692105
Setehøyde min (cm)45526068
Setehøyde maks (cm)45526068
Bredde maks (cm)52606061
Lengde maks (cm)62687279
Snudiameter (cm)78889198
Brukervekt maks (kg)160160160160
Totalvekt (kg)6,67,17,27,5
HøyderegulerbarJAJAJAJA
SammenleggbarJAJAJAJA
Delbar info
Hjelpemidlet kan deles i 2 eller flere deler
NEINEINEINEI
Materiale info
Stål, aluminium e.a.
----
Kan låses når sammenslåttJAJAJAJA
Kan låses når utslått----
Antall hjul4444
Hjul, små (mm)200200200200
Hjul, store (mm)200200200200
Reguleres (uten verktøy)JAJAJAJA
Justeres (med verktøy)JAJAJAJA
ServeringsbrettJAJAJAJA
Ryggstøtte----
KurvJAJAJAJA
SeteJAJAJAJA
Beregnet på barnNEINEINEINEI




 
Relatert informasjon