Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Ganghjelpemidler som håndteres med begge armene | Gåstoler | Gåstoler | Mustang

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Mustang NAV ikon

Gåstol for barn til forflytning og trening av gangfunksjon. Finnes i 4 størrelser som passer brukerhøyde fra 68-165 cm. Kan brukes innendørs og utendørs. Leveres med salsete, bolstøtte, parkeringsbrems, slepebrems og ryggesperre. Sentersøylen reguleres trinnløst ved hjelp av gassfjær. Hjul med kompakte dekk. Maks. brukervekt: se teknisk data.

Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 12 06 09 - 01
Gåstoler


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.267618267619267620267621
Lev-artnr.3286901328690232869033286904
Innendørs brukJAJAJAJA
Utebruk begrensetJAJAJAJA
Utendørs brukJAJAJAJA
Håndtak hreg min (cm)38526682
Håndtak hreg maks (cm)6580105130
Setehøyde min (cm)17334562
Setehøyde maks (cm)35506884
Bredde maks (cm)52636570
Lengde maks (cm)7590100110
Snudiameter (cm)92111120130
Brukervekt maks (kg)30406080
Totalvekt (kg)11151821
HøyderegulerbarJAJAJAJA
SammenleggbarJAJAJAJA
DelbarNEINEINEINEI
MaterialeAluAluAluAlu
Kan låses når sammenslåttNEINEINEINEI
Kan låses når utslåttJAJAJAJA
Antall hjul4444
Hjul, små (mm)100100100100
Hjul, store (mm)200200200200
Reguleres (uten verktøy)JAJAJAJA
Justeres (med verktøy)JAJAJAJA
ServeringsbrettNEINEINEINEI
RyggstøtteJAJAJAJA
KurvNEINEINEINEI
SeteJAJAJAJA
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon