Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Ganghjelpemidler som håndteres med begge armene | Gåstoler | Gåstoler | Pacer

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Pacer NAV ikon

Gåstol til forflytning og trening av gangfunksjon. Finnes i 4 størrelser, som passer brukerhøyde fra 67-185 cm. Leveres med håndtak, bryststøtte, slepebrems, ryggesperre og retningssperre. Slingsete kan fås som tilbehør. Størrelse 2 og 3 kan fås med kombiunderstell for utebruk. Hjul med kompakte dekk. Maks. brukervekt: se teknisk data.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 06 09 - 01
Gåstoler


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.267841267842267843267844
Lev-artnr.1300-1
069
1300-1
070
1300-1
071
1300-1
072
Innendørs brukJAJAJAJA
Utebruk begrenset----
Utendørs brukNEINEINEINEI
Håndtak hreg min (cm)----
Håndtak hreg maks (cm)----
Setehøyde min (cm)3102341
Setehøyde maks (cm)24435989
Bredde maks (cm)52586671
Lengde maks (cm)57667691
Snudiameter (cm)8595105120
Brukervekt maks (kg)23346891
Totalvekt (kg)6,810,312,914,3
HøyderegulerbarJAJAJAJA
SammenleggbarNEINEINEINEI
DelbarJAJAJAJA
Materiale----
Kan låses når sammenslått----
Kan låses når utslått----
Antall hjul4444
Hjul, små (mm)140140140140
Hjul, store (mm)140140140140
Reguleres (uten verktøy)JAJAJAJA
Justeres (med verktøy)NEINEINEINEI
ServeringsbrettNEINEINEINEI
RyggstøtteJAJAJAJA
KurvNEINEINEINEI
SeteNEINEINEINEI
Beregnet på barnJAJAJAJA




 
Relatert informasjon