Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Gåstoler | MeyWalk 4

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

MeyWalk 4 NAV ikon

Gåstol til forflytning og trening av gangfunksjon. Finnes i 5 størrelser som passer brukerhøyde fra 50 - 210 cm. Kan brukes innendørs og utendørs. Høydereguleres uten verktøy. Leveres med kroppsstøtte, dynamisk sete, parkeringsbrems, slepebrems og ryggesperre. Hjul med kompakte dekk. Maks. brukervekt: se teknisk data.

Leverandør Hjelpemiddelspesialisten AS
1252 Oslo


Klassifisering 12 06 09 - 01
Gåstoler


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022)

Nedenfor vises 5 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 3.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 4.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 4.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 4.
Post 15: Gåstol som gir mulighet for selvstendig forflytning og trening av gangfunksjonen.
Rammeavtale: Ganghjelpemidler (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.267648267649267650267651267652
Lev-artnr.MW0140
00
MW0120
00
MW0130
00
MW0112
00
MW0112
50
Innendørs brukJAJAJAJAJA
Utebruk begrenset-----
Utendørs brukJAJAJAJAJA
Håndtak hreg min (cm)-----
Håndtak hreg maks (cm)-----
Setehøyde min (cm)2528446080
Setehøyde maks (cm)45466784104
Bredde maks (cm)5156626268
Lengde maks (cm)77808593110
Snudiameter (cm)889696200200
Brukervekt maks (kg)6080100130130
Totalvekt (kg)1320253234
HøyderegulerbarJAJAJAJAJA
SammenleggbarNEINEINEINEINEI
DelbarNEINEINEINEINEI
Materiale-----
Kan låses når sammenslått-----
Kan låses når utslått-----
Antall hjul-----
Hjul, små (mm)150150150180200
Hjul, store (mm)250270280250300
Reguleres (uten verktøy)JAJAJAJAJA
Justeres (med verktøy)JAJAJAJAJA
Serveringsbrett-----
Ryggstøtte-----
Kurv-----
SeteJAJAJAJAJA
Beregnet på barnJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon