Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Sykler | Fotdrevne tre- og firehjulssykler | Trehjulsykler med fast nav | 3-18 Momo fast nav

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

3-18 Momo fast nav NAV ikon

Trehjulssykkel med fast nav, som betyr at pedalene roterer med hjulene og man kan sykle framover og bakover. Syklene er klargjort for ledsagerstyring. Leveres i 5 størrelser med innstigningshøyde fra 18 til 22 cm og skrittlengde fra 44 til 101 cm. Kurv leveres som standard. Eksempel på tilbehør: Bolstøtte, fotpedaler med fiksering og skyvestang.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 18 06 - 07
Trehjulsykler med fast nav


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.266313266315266317266319266310
Lev-artnr.1700-1
218
1700-1
219
1700-1
220
1700-1
221
1700-1
217
Hjuldiameter foran (")2024262616
Hjuldiameter bak (")2024262616
Innstigningshøyde (cm)2022222218
Skrittlengde min (cm)5158687544
Skrittlengde maks (cm)69869410155
Lengde maks (cm)140165178178120
Bredde maks (cm)6975757565
Totalvekt (kg)1821232316
Brukervekt maks (kg)8010012012060
Brems mekaniskJAJAJAJAJA
Brems hydrauliskNEINEINEINEINEI
PedalbremsNEINEINEINEINEI
HåndbremsJAJAJAJAJA
Antall gir00000
DifferensialdriftNEINEINEINEINEI
Beregnet på barn----JA




 
Relatert informasjon