Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Sykler | Fotdrevne tre- og firehjulssykler | Trehjulsykler med fast nav | 3-18 Momo fast nav (med LS)

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

3-18 Momo fast nav (med LS) NAV ikon

Trehjulssykkel med fast nav, som betyr at pedalene roterer med hjulene og man kan sykle framover og bakover. Syklene har påmontert ledsagerstyring. Leveres i 5 størrelser med innstigningshøyde fra 18 til 22 cm og skrittlengde fra 44 til 101 cm. Kurv leveres som standard. Eksempel på tilbehør: Bolstøtte og fotpedaler med fiksering.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 18 06 - 07
Trehjulsykler med fast nav


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 2: Trehjulssykkel med ledsagerstyring, fast nav, uten gir - for barn, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.266318266311266314266316266320
Lev-artnr.1700-1
225
1700-1
222
1700-1
223
1700-1
224
1700-1
226
Hjuldiameter foran (")2616202426
Hjuldiameter bak (")2616202426
Innstigningshøyde (cm)2218202222
Skrittlengde min (cm)6844515875
Skrittlengde maks (cm)94556986101
Lengde maks (cm)178120140165178
Bredde maks (cm)7565697575
Totalvekt (kg)2620222527
Brukervekt maks (kg)1206080100120
Brems mekaniskJAJAJAJAJA
Brems hydrauliskNEINEINEINEINEI
PedalbremsNEINEINEINEINEI
HåndbremsJAJAJAJAJA
Antall gir00000
DifferensialdriftNEINEINEINEINEI
Beregnet på barn-JA---




 
Relatert informasjon