Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | aktiviteter og deltakelse relatert til personforflytning og transport | Sykler | Fotdrevne tre- og firehjulssykler | Trehjulsykler med hjelpemotor | 3-18 Momo Motion Heinzmann

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

3-18 Momo Motion Heinzmann NAV ikon

Trehjulssykkel med hjelpemotor (Heinzmann 250W36V14,25Ah) plassert framme. Sykkelen har frinav som betyr at det ikke skjer noe når man trør bakover. Leveres i 5 størrelser med skrittlengde fra 44 til 101 cm og hjulstørrelse fra 16 til 26 tommer. Kan bygges om fra frinavn til pedalbrems. Eksempel på tilbehør: Bolstøtte og fotpedaler med fiksering.

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 12 18 06 - 03
Trehjulsykler med hjelpemotor


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 5: Trehjulssykkel med to hjul bak, gir og hjelpemotor - for barn fra skolealder, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 3.
Post 5: Trehjulssykkel med to hjul bak, gir og hjelpemotor - for barn fra skolealder, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 3.
Post 5: Trehjulssykkel med to hjul bak, gir og hjelpemotor - for barn fra skolealder, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 3.
Post 5: Trehjulssykkel med to hjul bak, gir og hjelpemotor - for barn fra skolealder, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 3.
Post 5: Trehjulssykkel med to hjul bak, gir og hjelpemotor - for barn fra skolealder, ungdom og voksne.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.255540266305266306266307266308
Lev-artnr.1700-1
237
1700-1
238
1700-1
239
1700-1
240
1700-1
241
Hjuldiameter foran (")1620242626
Hjuldiameter bak (")1620242626
Innstigningshøyde (cm)1820222222
Skrittlengde min (cm)4451586875
Skrittlengde maks (cm)55698694101
Lengde maks (cm)120140165178178
Bredde maks (cm)6080100120120
Totalvekt (kg)2931353737
Brukervekt maks (kg)80100120120120
Brems mekaniskNEINEINEINEINEI
Brems hydrauliskJAJAJAJAJA
PedalbremsNEINEINEINEINEI
HåndbremsJAJAJAJAJA
Antall gir77777
DifferensialdriftJAJANEINEINEI
Beregnet på barn-----
Hastighet maks (km/t) info
Hastighet som motoren automatisk skal kobles ut.
-----
Kjørelengde maks (km) info
Ca antall km ved normal bruk.
6565656565
Oppstarthjelp motorJAJAJAJAJA
Batterikapasitet (Amh)14,2514,2514,2514,2514,25
Type sensormomentmomentmomentmomentmoment




 
Relatert informasjon