Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Coxit-stoler | Coxitstol med elektrisk seteløfter | Real 9800 Plus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9800 Plus NAV ikon

Coxitstol med elektrisk seteløft, uten seterotasjon. Setet er delt med individuelt regulerbare klaffer som gir mulighet til å sitte med åpen hoftevinkel. Stolen har regulering for dybde og vinkel på sete, høyde og vinkel på rygg, samt høyde og bredde på armlener. Leveres med sentralbrems. Maks. setebredde 48 cm. Maks. brukervekt: 150 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 09 - 01
Coxitstol med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 10 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 10 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 13: Coxitstol med elektrisk seteløft.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
HMS-artnr.268656268657268661268662268658268659268663268664268660268665
Lev-artnr.986530
1301P
986530
1302P
986530
1311P
986530
1312P
986530
1303P
986530
1304P
986530
1313P
986530
1314P
986530
1305P
986530
1315P
Setehøyde min (cm)45455353454553534553
Setehøyde maks (cm)65658181656581816581
Setebredde (cm)40404040444444444848
Setedybde (cm)39433943434843484848
Setehøyde maks med verktøy (cm)69698585696985856985
Setehøyde min med verktøy (cm)43435151434351514351
Sete vreg bakover (gr)8888888888
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----------
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)28262826272627262626
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)34343434393939394343
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)43434343454545454545
Ryggbredde (cm)33333333383838383838
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer )4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
Stolbredde maks (cm)64646464646464646666
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)28,829,129,229,529,129,429,529,829,630
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon