Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter | Real 9100 Plus

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9100 Plus Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV

Arbeidsstol med elektrisk seteløft, uten seterotasjon. Stolen har høy rygg, integrerte sidestøtter og nakkestøtte. Sete, rygg og nakkestøtte kan høyde- og vinkelreguleres, armlener kan høyde- og breddereguleres. Leveres med sentralbrems og fotring. Finnes i flere størrelser. Maks. setebredde 48 cm. Maks. brukervekt: 150 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 01
Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 16 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 16 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
RangeringProduktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
HMS-artnr.268630268631268632268638268639268633268634268635268636268637
Lev-artnr.916530
0803P
916530
0804P
916530
0805P
916530
0813P
916530
0814P
916530
0806P
916530
0807P
916530
0808P
916530
0809P
916530
0810P
Setehøyde min (cm)45454553534545454545
Setehøyde maks (cm)65656581816565656565
Setebredde (cm)40404040404444444848
Setedybde (cm)39434839434348534853
Setedybde min (cm)29293329292733393239
Setedybde maks (cm)45505545505055595659
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
43434351514343434343
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
69696985856969696969
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)8888888888
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----------
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)21201921202119182018
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)34343434343838384343
Bredde mellom armlener maks (cm)53535353535353535353
Rygghøyde (cm)43434343434343434343
Ryggbredde (cm)35353535354242424646
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)64646464646464646666
Maks brukervekt (kg)150150150150150150150150150150
Totalvekt (kg)35,83636,336,236,436,636,937,237,537,8
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk

Produkt 11 - 16
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
RangeringProduktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 8: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
HMS-artnr.268640268641268642268643268644268645
Lev-artnr.916530
0815P
916530
0816P
916530
0817P
916530
0818P
916530
0819P
916530
0820P
Setehøyde min (cm)535353535353
Setehøyde maks (cm)818181818181
Setebredde (cm)404444444848
Setedybde (cm)484348534853
Setedybde min (cm)332733393239
Setedybde maks (cm)555055595659
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
515151515151
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
858585858585
Sete vreg forover (gr)151515151515
Sete vreg bakover (gr)888888
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar------
Armlenehøyde min (cm)000000
Armlenehøyde maks (cm)192119182018
Armlenebredde (cm)888888
Bredde mellom armlener min (cm)343838384343
Bredde mellom armlener maks (cm)535353535353
Rygghøyde (cm)434343434343
Ryggbredde (cm)354242424646
Hjuldiameter foran (tommer)444444
Hjuldiameter bak (tommer)444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)646464646666
Maks brukervekt (kg)150150150150150150
Totalvekt (kg)36,737,137,337,637,938,2
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEI
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk




 
Relatert informasjon