Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter | Real 9400 Plus barn (el. seteløft)

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9400 Plus barn (el. seteløft) NAV ikon

Arbeidsstol med elektrisk seteløft, uten seterotasjon, beregnet for barn. Sete og rygg kan høyde- og vinkelreguleres, armlener kan høyde- og breddereguleres. Leveres med sentralbrems og fotplate. Finnes i flere størrelser. Maks. setebredde 40 cm. Maks. brukervekt: 75 kg.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 01
Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 14 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 14 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
HMS-artnr.268708268715268709268716268710268711268717268712268713268714
Lev-artnr.946530
1701P
946530
1711P
946530
1702P
946530
1712P
946530
1703P
946530
1704P
946530
1713P
946530
1705P
946530
1706P
946530
1707P
Setehøyde min (cm)47544754474754474747
Setehøyde maks (cm)67826782676782676767
Setebredde (cm)29293333363636404040
Setedybde (cm)32323535394339394348
Setedybde min (cm)17172020242824232831
Setedybde maks (cm)35353636394739404756
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
45524552454552454545
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
71867186717186717171
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----------
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)27272727272727272726
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)25252727282828333333
Bredde mellom armlener maks (cm)35354646464646464646
Rygghøyde (cm)27273232363636363636
Ryggbredde (cm)23232727333333333333
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161616161616161
Maks brukervekt (kg)75757575757575757575
Totalvekt (kg)28292929303030303031
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk

Produkt 11 - 14
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
info
Rangering 1.
Post 17: Arbeidsstol med elektrisk seteløft - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 30-04-2023).
HMS-artnr.268718268719268720268721
Lev-artnr.946530
1714P
946530
1715P
946530
1716P
946530
1717P
Setehøyde min (cm)54545454
Setehøyde maks (cm)82828282
Setebredde (cm)36404040
Setedybde (cm)43394348
Setedybde min (cm)28232831
Setedybde maks (cm)47404756
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
52525252
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
86868686
Sete vreg forover (gr)15151515
Sete vreg bakover (gr)15151515
SeterotasjonNEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----
Armlenehøyde min (cm)0000
Armlenehøyde maks (cm)27272726
Armlenebredde (cm)8888
Bredde mellom armlener min (cm)28333333
Bredde mellom armlener maks (cm)46464646
Rygghøyde (cm)36363636
Ryggbredde (cm)33333333
Hjuldiameter foran (tommer)4444
Hjuldiameter bak (tommer)4444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161
Maks brukervekt (kg)75757575
Totalvekt (kg)30303131
Beregnet på barnJAJAJAJA
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektrisk




 
Relatert informasjon