Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter | Real 9400 Plus barn (el. seteløft, høy rygg, nakkestøtte)

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9400 Plus barn (el. seteløft, høy rygg, nakkestøtte) NAV ikon

Real 9400 Plus
Arbeidsstol med elektrisk seteløft uten seterotasjon, beregnet for barn. Stolen har høy rygg og nakkestøtte. Sete, rygg og nakkestøtte kan høyde- og vinkelreguleres, armlener kan høyde- og breddereguleres. Leveres med sentralbrems og fotplate. Stolen finnes i flere størrelser. Maks. setebredde 40 cm. Maks. brukervekt: 75 kg.


Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 01
Arbeidsstoler med elektrisk seteløfter


Produktserien inneholder 14 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 14 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
HMS-artnr.268722268729268723268730268724268725268731268732268726268727
Lev-artnr.946530
1801P
946530
1811P
946530
1802P
946530
1812P
946530
1803P
946530
1804P
946530
1813P
946530
1814P
946530
1805P
946530
1806P
Setehøyde min (cm)46534653464653534646
Setehøyde maks (cm)66816681666681816666
Setebredde (cm)29293333363636364040
Setedybde (cm)32323535394339433943
Setedybde min (cm)18182020222722272328
Setedybde maks (cm)33333737434943494247
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
44514451444451514444
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
70857085707085857070
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----------
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)25252525252525252525
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)25252727282828283333
Bredde mellom armlener maks (cm)35354646464646464646
Rygghøyde (cm)34343434434343434343
Ryggbredde (cm)25253030353535353535
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161616161616161
Maks brukervekt (kg)75757575757575757575
Totalvekt (kg)30,63131,331,732,432,632,83332,632,8
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektriskelektrisk

Produkt 11 - 14
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 18: Arbeidsstol med elektrisk seteløft, høy rygg og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
HMS-artnr.268728268733268734268735
Lev-artnr.946530
1807P
946530
1815P
946530
1816P
946530
1817P
Setehøyde min (cm)46535353
Setehøyde maks (cm)66818181
Setebredde (cm)40404040
Setedybde (cm)48394348
Setedybde min (cm)33232833
Setedybde maks (cm)52424752
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
44515151
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
70858585
Sete vreg forover (gr)15151515
Sete vreg bakover (gr)15151515
SeterotasjonNEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----
Armlenehøyde min (cm)0000
Armlenehøyde maks (cm)25252525
Armlenebredde (cm)8888
Bredde mellom armlener min (cm)33333333
Bredde mellom armlener maks (cm)46464646
Rygghøyde (cm)43434343
Ryggbredde (cm)35353535
Hjuldiameter foran (tommer)4444
Hjuldiameter bak (tommer)4444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161
Maks brukervekt (kg)75757575
Totalvekt (kg)333333,233,4
Beregnet på barnJAJAJAJA
Seteløftelektriskelektriskelektriskelektrisk




 
Relatert informasjon