Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Stoler | Arbeidsstoler med manuell seteløfter | Real 9300 Plus barn (man. seteløft, høy rygg, side- og nakkestøtte)

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Real 9300 Plus barn (man. seteløft, høy rygg, side- og nakkestøtte) NAV ikon

Arbeidsstol med manuelt seteløft uten seterotasjon, beregnet for barn. Stolen har høy rygg, integrerte sidestøtter og nakkestøtte. Sete, rygg og nakkestøtte kan høyde- og vinkelreguleres, armlener kan høyde- og breddereguleres Leveres med sentralbrems og fotplate. Finnes i flere størrelser. Maks. setebredde 40 cm. Maks. brukervekt: 75kg

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 09 03 - 02
Arbeidsstoler med manuell seteløfter


Produktserien inneholder 14 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 14 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
HMS-artnr.268694268701268695268702268696268697268703268704268698268699
Lev-artnr.936530
1601P
936530
1611P
936530
1602P
936530
1612P
936530
1603P
936530
1604P
936530
1613P
936530
1614P
936530
1605P
936530
1606P
Setehøyde min (cm)41484148414148484141
Setehøyde maks (cm)55685568555568685555
Setebredde (cm)29293333363636364040
Setedybde (cm)32323535394339433943
Setedybde min (cm)18182020222722272328
Setedybde maks (cm)33333737434943494247
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
39463946393946463939
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
59725972595972725959
Sete vreg forover (gr)15151515151515151515
Sete vreg bakover (gr)15151515151515151515
SeterotasjonNEINEINEINEINEINEINEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----------
Armlenehøyde min (cm)0000000000
Armlenehøyde maks (cm)25252525252525252525
Armlenebredde (cm)8888888888
Bredde mellom armlener min (cm)25252727282828283333
Bredde mellom armlener maks (cm)35354646464646464646
Rygghøyde (cm)34343434434343434343
Ryggbredde (cm)30303030353535353535
Hjuldiameter foran (tommer)4444444444
Hjuldiameter bak (tommer)4444444444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161616161616161
Maks brukervekt (kg)75757575757575757575
Totalvekt (kg)28292829303031313030
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Seteløftmanuellmanuellmanuellmanuellmanuellmanuellmanuellmanuellmanuellmanuell

Produkt 11 - 14
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
info
Rangering 1.
Post 16: Arbeidsstol med manuelt seteløft, høy rygg med integrerte sidestøtter og nakkestøtte - barn.
Rammeavtale: Arbeidsstoler, arbeidsbord, trillebord og spesielle sittemøbler (02-05-2020 - 01-05-2022).
HMS-artnr.268700268705268706268707
Lev-artnr.936530
1607P
936530
1615P
936530
1616P
936530
1617P
Setehøyde min (cm)41484848
Setehøyde maks (cm)55686868
Setebredde (cm)40404040
Setedybde (cm)48394348
Setedybde min (cm)33232833
Setedybde maks (cm)52424752
Setehøyde min med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
39464646
Setehøyde maks med verktøy (cm) info
Justering av setehøyden krever bruk av verktøy.
59727272
Sete vreg forover (gr)15151515
Sete vreg bakover (gr)15151515
SeterotasjonNEINEINEINEI
Seterotasjon låsbar----
Armlenehøyde min (cm)0000
Armlenehøyde maks (cm)24252524
Armlenebredde (cm)8888
Bredde mellom armlener min (cm)33333333
Bredde mellom armlener maks (cm)46464646
Rygghøyde (cm)43434343
Ryggbredde (cm)35353535
Hjuldiameter foran (tommer)4444
Hjuldiameter bak (tommer)4444
Type bremsmot gulvmot gulvmot gulvmot gulv
FotstøtteJAJAJAJA
Materiale i trekkpolyesterpolyesterpolyesterpolyester
Stolbredde maks (cm)61616161
Maks brukervekt (kg)75757575
Totalvekt (kg)31313131
Beregnet på barnJAJAJAJA
Seteløftmanuellmanuellmanuellmanuell




 
Relatert informasjon