Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Barn | Søkeresultat - Fotdrevne tohjulssykler | Skeno sykkel 20/24/26

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Skeno sykkel 20/24/26 NAV ikon

Sykkel for personer med nedsatt funksjon i armene. Leveres med én eller to knebremser etter behov, og kan leveres med hakegir. Demping foran. Finnes i setehøyde 57 til 83. Hver størrelse er delt inn i to modeller, en for betjening med høyre side og en for betjening med venstre side. Maks brukervekt 50/70/90 kg.

Leverandør Skeno AS
0975 Oslo


Klassifisering 12 18 04 - 01
Fotdrevne tohjulssykler


Produktserien inneholder 6 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022)

Nedenfor vises 6 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 6 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 6
Teknisk dataVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 1.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
info
Rangering 2.
Post 19: Tohjulssykkel for personer med nedsatt funksjon i overkroppen - for barn, ungdom og voksen.
Rammeavtale: Sykler med og uten hjelpemotor, sykkelfronter med hjelpemotor, støttehjul til tohjulssykkel og sykler for personer med nedsatt funksjon i overkroppen (01-03-2020 - 28-02-2022).
HMS-artnr.270012270013270014270015270016270017
Lev-artnr.SS20HSS20VSS24HSS24VSS26HSS26V
Hjulstørrelse foran (")202024242626
Hjulstørrelse bak (")202024242626
Innstigningshøyde (cm)585865657272
Skrittlengde min (cm)575766667373
Skrittlengde maks (cm)656574748383
Lengde maks (cm)136136155155172172
Bredde maks (cm)575760606464
Totalvekt (kg)1010121212,512,5
Brukervekt maks (kg)505070709090
Bremshydrauliskhydrauliskhydrauliskhydrauliskhydrauliskhydraulisk
Antall gir101011111111
DifferensialdriftNEINEINEINEINEINEI
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJA
Kjørelengde maks (km)------
Batterikapasitet (Ah)------
Oppstarthjelp motor------
Type sensor------




 
Relatert informasjon