Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Madrasser vendefunksjon | Tidewave vendemadrass

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Tidewave vendemadrass

Vendemadrass til barn og voksne i 4 størrelser fra 9-150 kg. Forebygger trykksår, og møter behovet for manuell stillingsendring og manuelle vendinger. Madrassen har en teknologi som gir brukertilpasset bevegelse. Tidewave krummer seg rundt brukeren og beveger seg kontinuerlig i et langsomt tempo fra side til side etter valgt vendeprogram.

Leverandør Bardum AS
1405 Langhus


Klassifisering 18 12 18 - 04
Madrasser vendefunksjon


Produktserien inneholder 4 produkt.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.286641287121287176297786
Lev-artnr.90.200.
001EU.M
90.200.
001.EU.
H
90.200.
001.EU:
S
70.160.
001.EU
Bredde (cm)90909070
Lengde (cm)200200200160
Høyde (cm)15151510
Vekt madrass (kg)20202012
Brukervekt min (kg)55110409
Brukervekt maks (kg)1151506040
Vendefunksjon (grader)30303030
Vendefunksjon justerbarJAJAJAJA
Vendefunksjon tidsintervallJAJAJAJA
StellefunksjonJAJAJAJA
Stellefunksjon tilbakestilles JAJAJAJA
Fasthet regulerbarNEINEINEINEI
FyllmaterialeKaldskumKaldskumKaldskumKaldskum
InkotrekkJAJAJAJA
Materiale i trekkInkontinenstrekkPUR/ PVC/ bomullPUR/ PVC/ bomullPUR/ PVC/ bomull
Vasketemp madrass (grader)----
Vasketemp trekk (grader)95959595
Romtemp min (grader)----
Støynivå (desibel)30303030
AlarmJAJAJAJA
Beregnet på barnNEINEIJAJA




 
Relatert informasjon