Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Målgrupper | Høy brukervekt | Søkeresultat - Madrasser vendefunksjon | AMS Mobiliseringssystem

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

AMS Mobiliseringssystem

Madrassystem med integrert vendefunksjon som lydløst vender brukeren fra side til side i justerbare intervaller for å opprettholde brukers egen mobilitet gjennom søvnen. Trykksårforbyggende til høyeste nivå, smerteforebyggende og arbeidsbesparende for pleiepersonell

Leverandør Medema Norge AS
1481 HAGAN


Klassifisering 18 12 18 - 04
Madrasser vendefunksjon


Produktserien inneholder 1 produkt. Produktet nedenfor oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 9 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 9
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVis
HMS-artnr.---------
Lev-artnr.5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
5120-1
112
Bredde (cm)878787878787878787
Lengde (cm)200200200200200200200200200
Høyde (cm)171717171717171717
Vekt madrass (kg)222222222222222222
Brukervekt min (kg)000000000
Brukervekt maks (kg)150150150150150150150150150
Vendefunksjon (grader)181818181818181818
Vendefunksjon justerbarJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vendefunksjon tidsintervallJAJAJAJAJAJAJAJAJA
StellefunksjonJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Stellefunksjon tilbakestilles JAJAJAJAJAJAJAJAJA
Fasthet regulerbarNEINEINEINEINEINEINEINEINEI
FyllmaterialeSkumSkumSkumSkumSkumSkumSkumSkumSkum
InkotrekkJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Materiale i trekk---------
Vasketemp madrass (grader)---------
Vasketemp trekk (grader)909090909090909090
Romtemp min (grader)555555555
Støynivå (desibel)313131313131313131
AlarmJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Beregnet på barnNEINEINEINEINEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon