Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Senger og sengeutstyr | Madrasser og overmadrasser | Madrasser statiske | Dynaform Static Air HZ

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Dynaform Static Air HZ NAV ikon

Dynaform Static Air HZ
Statisk madrass som kombinerer luftforflytningsteknologi og skum for å oppnå effektiv trykkavlastning. Har en luftfylt hælsone med U-formet kjerne for avlastning av hælområdet. Leveres med avtagbart, elastisk inkontinenstrekk. Finnes i bredder fra 80-120 cm. og lengde 200 cm. Maksimal brukervekt 254 kg.

Leverandør Direct Healthcare Group Norge AS
3414 Lierstranda


Klassifisering 18 12 18 - 03
Madrasser statiske


Produktserien inneholder 5 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 5 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 5
Teknisk dataVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
info
Rangering 2.
Post 5: Statiske madrasser.
Rammeavtale: Madrasser med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2020 - 30-11-2022).
HMS-artnr.287041287042287043287044287045
Lev-artnr.53-40153-40853-40053-40253-403
Bredde (cm)808590105120
Lengde (cm)200200200200200
Høyde (cm)1515151515
Vekt madrass (kg)99,5101112
Brukervekt min (kg)00000
Brukervekt maks (kg)254254254254254
Fyllmaterialeskum/ luftskum/ luftskum/ luftskum/ luftskum/ luft
Antall lag22222
Antall seksjoner44444
KomfortinnstillingNEINEINEINEINEI
InkotrekkJAJAJAJAJA
Materiale i trekkDartex (Nylon/ PU)Dartex (Nylon/ PU)Dartex (Nylon/ PU)Dartex (Nylon/ PU)Dartex (Nylon/ PU)
Romtemp min (°C)-----
Vasketemp madrass (°C)-----
Vasketemp trekk (°C)8585858585
Støynivå pumpe (desibel)-----
Alarm-----
Beregnet på barnNEINEINEINEINEI




 
Relatert informasjon