Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

FlexStep2021 Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV

Løfteplattform med integrert trapp og rekkverk på begge sider. Løftehøyde: 50-125 cm. Betjenes med panel med trykknapper. FlexStep har sikkerhetsanordning og stoppmekanisme ved klemfare. Finnes i plattformbredder mellom 80-90 cm og plattformlengder mellom 91-183 cm. Løftekapasitet: 400 kg.

Leverandør TK Home Solutions NV Filial Norge
0504 OSLO


Klassifisering 18 30 05 - 01
Løfteplattformer uten sjakt


Produktserien inneholder 14 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023)


Tabellen viser tekniske data for produkt 1 til 14 i produktserien.

Hold musepekeren over forsørrelsesglasset  forsørrelsesglas ikon for å se produktnavn. Klikk på forsørrelsesglasset for å se tekniske data for kun ett produkt.

Produkt 1 - 10
Teknisk dataVis
FlexStep2021 800 4-1
Vis
FlexStep2021 800 6
Vis
FlexStep2021 800 2-2
Vis
FlexStep2021 800 3
Vis
FlexStep2021 800 3-1
Vis
FlexStep2021 800 4
Vis
FlexStep2021 800 5
Vis
FlexStep2021 900 2-2
Vis
FlexStep2021 900 3
Vis
FlexStep2021 900 3-1
RangeringProduktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
HMS-artnr.230647230651287848287849287850287851287852287853287854287855
Lev-artnr.4620-8
041
4620-8
06
4620-8
022
4620-8
03
4620-8
031
4620-8
04
4620-8
05
4620-9
022
4620-9
03
4620-9
031
Bruksområdeinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørsinnendørs
Bredde plattformgulv (cm)80808080808080909090
Lengde plattformgulv (cm)149,518311791,5120122152,511791,5120
Yttermål bredde (cm)110110110110110110110120120120
Yttermål lengde (cm)173,5207140,8115,5143146176,5140,8115,5143
Nedbygningsdybde (cm)0000000000
Løftehøyde (cm)7412537745693111377456
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230230230230230230230
Antall faser (x)1111111111
Strømstyrke (A)10101010101010101010
BatteridriftJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Nødsenk betjeningbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjent
Nødsenk typeknappknappknappknappknappknappknappknappknappknapp
Løftekapasitet (kg)400400400400400400400400400400
Spesialmål mulig----------

Produkt 11 - 14
Teknisk dataVis
FlexStep2021 900 4-1
Vis
FlexStep2021 900 6
Vis
FlexStep2021 900 4
Vis
FlexStep2021 900 5
RangeringProduktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
Produktserien eller enkeltprodukter er på avtale med NAV
Rangering 1.
Post 3: Løfteplattform med integrert trapp.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
HMS-artnr.230654230658287856287857
Lev-artnr.4620-9
041
4620-9
06
4620-9
04
4620-9
05
Bruksområdeinnendørsinnendørsinnendørsinnendørs
Bredde plattformgulv (cm)90909090
Lengde plattformgulv (cm)149,5183122152,5
Yttermål bredde (cm)120120120120
Yttermål lengde (cm)173,5207146176,5
Nedbygningsdybde (cm)0000
Løftehøyde (cm)7412593111
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230
Antall faser (x)1111
Strømstyrke (A)10101010
BatteridriftJAJAJAJA
Nødsenk betjeningbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjentbrukerbetjent
Nødsenk typeknappknappknappknapp
Løftekapasitet (kg)400400400400
Spesialmål mulig----