Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | vertikal forflytning | Fastmonterte løfteplattformer | Løfteplattformer uten sjakt | Strategos B300

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Strategos B300 NAV ikon

Løfteplattform med løftehøyde fra 100 til 300 cm i 7 forskjellige intervaller for å unngå for høye tårn. Strategos B300 har utendørs utførelse som betyr at den kan brukes inne- og utendørs. Plattformbredde: 110 cm. Plattformlengde: 143 cm. Løftekapasitet: 400 kg.

Leverandør Handicare AS
1501 Moss


Klassifisering 18 30 05 - 01
Løfteplattformer uten sjakt


Produktserien inneholder 7 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
info
Rangering 1.
Post 7: Løfteplattform - løftehøyde fra 100 cm til og med 300 cm.
Rammeavtale: Løfteplattformer og hjelpemidler til trapp (01-02-2021 - 31-01-2023).
HMS-artnr.287756287757287758287759287760287761287762
Lev-artnr.1118001
200ST-M
PR
1111100
1500ST-
MPR
1111400
1800ST-
MPR
1111700
2100ST-
MPR
1112100
2500ST-
MPR
1112400
2800ST-
MPR
1112600
3000ST-
MPR
Bruksområdeinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ uteinne/ ute
Bredde plattformgulv (cm)110110110110110110110
Lengde plattformgulv (cm)143143143143143143143
Yttermål bredde (cm)162162162162162162162
Yttermål lengde (cm)205205205205205205205
Nedbygningsdybde (cm)0000000
Løftehøyde (cm)120150180210250280300
Betjening typetrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapptrykknapp
Driftsspenning (V)230230230230230230230
Antall faser1111111
Strømstyrke (A)16161616161616
BatteridriftNEINEINEINEINEINEINEI
Nødsenk betjeninghjelperbetjenthjelperbetjenthjelperbetjenthjelperbetjenthjelperbetjenthjelperbetjenthjelperbetjent
Nødsenk typesveivsveivsveivsveivsveivsveivsveiv
Løftekapasitet (kg)400400400400400400400
Spesialmål muligJAJAJAJAJAJAJA




 
Relatert informasjon