Printer ikon
Ved bruk av Hjelpemiddeldatabasen godtas bruk av informasjonskapsler (cookies) til statistikk og funksjonalitet. Ok, fjern denne beskjeden eller les om bruk av informasjonskapsler.

Du er her: Forside | Alle produktgrupper | Møbler, inventar og andre hjelpemidler som legger til rette for aktiviteter i menneskeskapte miljøer både innendørs og utendørs | Sittemøbler | Moduloppbygde sittesystemer | Sittemoduler | Sittemodul x:panda

Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Sittemodul x:panda NAV ikon

Sittemodul med tilpasningsmuligheter. Hel fotplate. Finnes i fire størrelser. Sittebredde 20-46 cm. Sittedybde 22-53 cm. Passer til flere understell (se egen oversikt). Brukervekt opp til 80 kg.



Leverandør ETAC AS
1515 MOSS


Klassifisering 18 09 39 - 01
Sittemoduler


Produktserien inneholder 4 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Moduloppbygde sittesystemer (01-03-2022 - 29-02-2024)

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 1.
Post 1: Sittemodul med avanserte tilpasningsmuligheter, med understell - til barn.
Rammeavtale: Moduloppbygde sittesystemer (01-03-2022 - 29-02-2024).
info
Rangering 1.
Post 1: Sittemodul med avanserte tilpasningsmuligheter, med understell - til barn.
Rammeavtale: Moduloppbygde sittesystemer (01-03-2022 - 29-02-2024).
info
Rangering 1.
Post 1: Sittemodul med avanserte tilpasningsmuligheter, med understell - til barn.
Rammeavtale: Moduloppbygde sittesystemer (01-03-2022 - 29-02-2024).
info
Rangering 1.
Post 2: Sittemodul med avanserte tilpasningsmuligheter, med understell - til ungdom og voksne.
Rammeavtale: Moduloppbygde sittesystemer (01-03-2022 - 29-02-2024).
HMS-artnr.294635294636294637294638
Lev-artnr.3289211328921232892133289214
Beregnet på barnJAJAJAJA
Setebredde min (cm)16202634
Setebredde maks (cm)24283646
Setedybde min (cm)16222639
Setedybde maks (cm)26333953
Rygghøyde min (cm)27323550
Rygghøyde maks (cm)37424771
Ryggbredde min (cm)----
Ryggbredde maks (cm)----
Rygg vregJAJAJAJA
Ryggvinkel min (grader)----
Ryggvinkel maks (grader)----
Lårbredde min (cm)7101213
Lårbredde maks (cm)11141725
Abduksjon regulerbarJAJAJAJA
Bendelere separateJAJAJAJA
Fotstøtte helNEINEINEINEI
Fotstøtte deltNEINEINEINEI
Rygg hregJAJAJAJA
ArmlenerJAJAJAJA
HodestøtteJAJAJAJA
KjørehåndtakNEINEINEINEI
KjørebøyleNEINEINEINEI
Belte/seleJAJAJAJA
Brukervekt maks (kg)30306080
Vekt sitteenhet (kg)10131620
Materiale i trekkPolyesterPolyesterPolyesterPolyester
Vasketemp trekk (°C)60606060




 
Relatert informasjon