Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay GS NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittegropen. Puten skal ikke innstilles. Passer til rullestoler med plan- og hengekøyesete. Leveres med to trekk. Høyde bak: 6 cm (7 cm i bredde 30 og oppover). Høyde foran: 7 cm (8 cm i bredde 30 og oppover). Leveres i bredder fra 25 til 45 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 7 produkter på Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Produktserien inneholder også produkter, som ikke tilhører posten. Vis alle produkter i produktserien.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 7 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 7
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
info
Rangering 3.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2022).
HMS-artnr.247604247605247606247607247608247609247610
Lev-artnr.MJGSC25
25PRUME
U
JGSC253
3PRUMEU
MJGSC30
30PRUME
U
JGSC303
8PRUMEU
JGSC364
3PRUMEU
JGSC404
8PRUMEU
JGSC455
0PRUMEU
Bredde (cm)25253030364045
Lengde (cm)25333038434850
Høyde foran (cm)7788888
Høyde bak (cm)6677777
Brukervekt min (kg)25252525252525
Brukervekt maks (kg)113113113113113113113
Vekt pute (kg)0,911,31,72,12,73
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer-------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)85858585858585
Vasketemp trekk (grader)70707070707070
Beregnet på barnJAJAJAJAJA--







Hjelpemiddeldatabasen eies av NAV Hjelpemidler og tilrettelegging.