Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Viki

Viki
Trehjulsykkel med fastnav, beregnet for barn. Uten gir. To hjul foran. Håndbrems.

Leverandør Bardum AS
1405 Langhus


Klassifisering 12 18 06 - 02
Trehjulsykler med fotpedaler og to forhjul


Produktserien inneholder 4 produkt.
Produktserien inneholder dessuten 1 utgått produkt. Skift Innstillinger forå få vist dette. Nedenfor vises 4 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 4 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 4
Teknisk dataVisVisVisVis
HMS-artnr.096505193245024224024220
Lev-artnr.VIK03VIK09VIK01VIKI01
Hjuldiameter foran (")16161612
Hjuldiameter bak (")20202016
Innstigningshøyde (cm)12,512,512,512
Skrittlengde min (cm)50505035
Skrittlengde maks (cm)65656550
Lengde maks (cm)125125125100
Bredde maks (cm)73737360
Totalvekt (kg)20202015
Brukervekt maks (kg)60606040
Brems mekanisk---JA
Brems hydrauliskNEINEINEINEI
Pedalbrems----
Håndbrems---JA
Antall gir37-0
DifferensialdriftNEINEINEINEI
Beregnet på barnJAJAJAJA







Hjelpemiddeldatabasen eies av NAV Hjelpemidler og tilrettelegging.