Hjelpemiddeldatabasen viser alle typer produkter som kan være aktuelle hjelpemidler, uavhengig av om disse kan gis via det offentlige, eller om brukeren selv må dekke utgiftene. De fleste hjelpemidler som lånes ut fra NAV Hjelpemiddelsentral finner du via hovedinngang på forsiden merket 'Rammeavtaler'.

Les mer om Hjelpemiddeldatabasen her

Jay Easy F NAV ikon

Trykkavlastende sittepute i skum med oljepad i sittebrønnen. Puten skal ikke innstilles. Passer til rullestoler med plansete. Leveres med to trekk. Høyde bak: 6 cm. Høyde foran: 9 cm. Leveres i bredder fra 25 til 60 cm.

Leverandør Sunrise Medical AS
1540 VESTBY


Klassifisering 18 10 06 - 01
Sitteputer for komfort


Produktserien inneholder 42 produkt. Produktene inngår i en rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020)

Nedenfor vises 9 produkter som oppfyller de valgte søkekriteriene.
Klikk på vis alle produkter for å se alle produkter i serien

Oppsummering av tekniske data

Tekniske data for produkt 1 til 9 i produktserien. Klikk på forstørrelsesglasset for å se alle detaljer vedrørende et enkelt produkt.

Produkt 1 - 9
Teknisk dataVisVisVisVisVisVisVisVisVis
Rangeringinfo
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
info
Rangering 2.
Post 3: Sittepute som ikke skal innstilles - høy modell .
Rammeavtale: Sitteputer med trykksårforebyggende egenskaper (01-12-2018 - 30-11-2020).
HMS-artnr.247749247750247751247752247753247754247755247756247757
Lev-artnr.KJE252
5FM
KJE253
0FM
KJE302
5FM
KJE303
0FM
KJE303
5FM
KJE353
0FM
KJE353
5FM
KJE354
0FM
KJE354
5FM
Bredde (cm)252530303035353535
Lengde (cm)253025303530354045
Høyde foran (cm)999999999
Høyde bak (cm)666666666
Brukervekt min (kg)252525252525252525
Brukervekt maks (kg)113113113113113113113113113
Vekt pute (kg)0,60,70,70,9111,21,31,5
Fyllmaterialeolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skumolje/ skum
Materiale i trekkpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylonpolyester/ nylon
Antall kammer---------
LagdeltJAJAJAJAJAJAJAJAJA
Vasketemp pute (grader)858585858585858585
Vasketemp trekk (grader)707070707070707070
Beregnet på barnJAJAJAJAJAJAJAJAJA







Hjelpemiddeldatabasen eies av NAV Hjelpemidler og tilrettelegging.