7: Samtaleforsterker trådløs, enkel

7: Samtaleforsterker trådløs, enkel. Samtaleforsterker består av sender og mottaker med trådløs forbindelse mellom dem. Mottakeren vil normalt ha en teleslynge/halsslynge for overføring av lyd til høreapparatene eller overføring med radiosignaler direkte til høreapparater eller via streamer.




 

3 produktserie(r).




Roger Neckloop
 Roger Neckloop Gult ikon
Rangering 1
Halsslyngemottaker utviklet for voksne og barn over 8 år som trenger bedre taleforståelse i støy og på avstand. Har volumkontroll og skjerm som viser volum, batteristatus og tilkobling. Kompatibel med alle høreapparater og cochleaimplantater med telespole. Passer med Rogersendere. Leveres med avtagbar halsslynge i to lengder.Ytterligere informasjon fra leverandøren:
• Bruksanvisning

Roger On V2
 Roger On V2 Gult ikon
Rangering 1
Samtaleforsterker som fanger opp stemmen til den som snakker og sender den trådløst til ørene. Kan legges på bord for å fange opp stemmer. Kan strømme lyd fra tv og brukes i toveiskommunikasjon i nettmøter. Kompatibel med mottakerne Roger-neckloop (289943)og Roger X (196626). Finnes i to farger.Ytterligere informasjon fra leverandøren:
• Bruksanvisning

Roger X
 Roger X Gult ikon
Rangering 1
Mottaker som er kompatibel med høreapparater og cochleaimplantater. Kobles til en audiosko eller streamer, eller installeres direkte i høreapparatet (gjelder kun Phonak via RogerDirect). Roger X skaper forbindelse mellom høreapparater og alle Roger-mikrofoner/-samtaleforsterkere.Ytterligere informasjon fra leverandøren:
• Bruksanvisning • Brosjyre